Psychoterapeutická skupina

Aktuálně máme poslední místo v terapeutické skupině. Zveme vás ke skupinové plavbě s námi!

PŘIHLÁSIT SE do skupiny.

Skupinové psychoterapie se účastní vice klientů (max. 11) a skupinu vedeme v terapeutickém páru – oba terapeuti jsme zkušení v práci s terapeutickou skupinou. Skupina často vidí problém z mnoha stran,  umí podpořit  i neuskutečnitlelné nápady a sny – umí násobit schopnosti a dovednosti svých členů. Zároveň se členové skupiny naučí zvládat svou pasivitu, nízké sebevědomí, trému, úzkost a strach, a podobně.

Skupina probíhá jednou za dva týdny vždy ve čtvrtek večer od 18h do 20.00h. Pokud přemýšlíte, že se do skupiny zapojíte, nejprve se setkáme na úvodním setkání, kde si vyjasníme vše potřebné. 

Ve skupině platí některá pravidla, která si skupina vytvoří. Jsou to například pravidlo mlčenlivosti (účastníci nehovoří o osobních údajích jiných členů mimo skupinu), pravidlo „stop“ (pokud člen skupiny nechce dál mluvit o daném tématu), pravidlo vztahů mimo skupinu (doporučujeme prožívat vzájemné interakce jen v rámci skupiny).

Skupinu vedou terapeuti: Mgr. Klára Brázdová a Mgr. Pavel Hanzal

Cena: 300 Kč/120 min, klient hradí 12 setkání dopředu.

Skupina se schází v Poradně Praha na adrese Francouzská 4 Praha 2, 3. patro.

Přihlášky přijímáme průběžně u Mgr. Kláry Brázdové na tel: 603 986 696 nebo u Mgr. Pavla Hanzala na tel: 733 116 055 nebo ZDE.

Více o skupině a terapeutech se dozvíte také ZDE

(http://terapeutickaskupina.webnode.cz/o-nas/)

 

 
facebook